| giuly a întrebat:

De ce te temi cel mai mult?

t/a, guys...

35 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sa nu ma apuce cacarea la scoala ...cam asa arata wc-u...
http://www.stripclublist.com/postimages/1855toilet23.jpg

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sa nu pot trage apa la buda cand am diaree

NOname
| NOname a răspuns:

Ca va trebui sa mai raspund la aceasta intrebare inca de o mie de ori.
Astazi am ajuns la 100. Deschidem sampania?

| Kazimir a răspuns:

Sa nu ma treaca cacarea cand sunt la facultate sau pe drum spre facultate (fac naveta in alt oras)... :-s

| giuly explică:

Clannad, fumeaza, fv*e si bea, viata e scurta!

| giuly explică:

Silviu, lipeste-ti in frunte o eticheta cu "SPAM" si arunca-te in Siret.

| NOBODY a răspuns:

De justin bieber cand are ciclu

| DaVà a răspuns:

Sincer...cred ca nu as vrea sa fiu in locul lui @IloveKazimir.Deci frate daca nu vrei sa te treaca cacarea bea lapte su prune si nici nu o sa simti ca te apuca! O sa faci pe tine instant ca nessu, si nu pute chiar asa de rau...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

De maimutele constipate

| NoChanceForUs a răspuns:

De rromi,de mine,de morcovi,de pitbuli,prepelite, struti si pitipoance.A da, si de substanta aia (de buze) roz cu stelute sclipicioase.

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

De...da' chiar, oare de ce?

| BastetReloaded a răspuns:

De nota 10... e fenomen paranormal

| Enigmă a răspuns:

Well, de preoti, de lumina, de cruci.
Sa nu credeti ca am vreo problema sau ceva.
*zice in timp ce bea niste sange dintr-o femeie de servici, cu paiul*

| PiluLă a răspuns:

Un rinocer cu diaree

| Ronnix a răspuns:

De intrebarile anumitor useri de pe TPU...

| Rapture a răspuns:

Ma tem ca nu cumva elefantul portocaliu [ de jucarie, evident...sau nu] din camera mea sa prinda viata si sa ma stranga de gat in timp ce dorm.

| dreamout a răspuns:

Imi e frica de o "turma" de fete imbracate in roz, prin "fete" ma refer la travestiti, care urla "fan jastin pana la moarte"straight face
De mult ma gandesc la o astfel de invaziestraight face

Si mai imi e frica de straight facestraight facestraight face sa nu mai spui la nimeni:d
deeee monstrul de sup pattongue

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

De clanța de la ușă

| Niros19 a răspuns:

1.de o soacra (cand o sa am)
2. de o fata ciudata din clasalaughing
3.de berbecii turbati
4.si de o baba fantoma care umbla prin casarolling on the floor

| LLO a răspuns:

De bunica cînd se dezbracă

| Alleecs a răspuns:

De Bau Bau

| Dootzy a răspuns:

De tampenie.

| JustinEIubyMeu a răspuns:

De gandaci

| Xpert2000 a răspuns:

De iad

| JuniorJ a răspuns:

Mi-e frica de testul la mate... Cu toate astea iau 9, 50big grina da, mi-e frica sa ma cipeasca canarul meu de urechi XD

| MiuuuxD a răspuns:

Mi-e frica de oi.de mama, de mama unei prietene si de acea prietena, de tatal unei prietene...da gandaci side foc...de intrebari stupiderolling on the floor

| clickdreaptadelete a răspuns:

De Dumnezeu.dar asa "cu picioarele pe pamant" de profa de fizica.laughing [ma dezgusta ]laughing

| andrey23 a răspuns:

Sa nu dea vreun prost cu masina in mine...