| YouAreTheBest a întrebat:

De ce te temi cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

De Dumnezeu, tu?

17 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Când vine vorba de frici propriu-zise, mă tem de sânge, de vene, de păianjeni, de înălţimi şi puţin de întuneric. Iar în ceea ce priveşte temerile abstracte, mi-e frică de singurătate, de viitor, de eşec, de respingere şi de abandon.

| Dean1996 a răspuns:

De singuratate.

| ImHereForYou a răspuns:

Cel mai mult ma tem de prosti...Pt ca un prost te coboara la levelul lui sh te bate cu experienta!

| Dina a răspuns:

De greselile pe care le fac, de moarte.

| LiveYourLife a răspuns:

Ca o sa mor si nu o sa traiesc viata asa cum trebuie...

| Dildau a răspuns:

De Chuck Norris :-s.

| LoveAgain a răspuns:

Nu ma tem de nimic ma tem doar de mine de propriile forte si de capabilitatea mea happy :d

| CrisutzuxD a răspuns:

Serpii.si vampirilaughing))

| kkkmakafull a răspuns:

Linile de cale ferata.

| JeAdina a răspuns:

De dira! laughing. si de gaste bata`le vina.straight face :p:p kiss

| looolliika a răspuns:

De intuneric, desi am o varsa nu chiar mica. inca am probleme cu intunericul, nu-l suport!blushing. angry

| CookieXDede a răspuns:

De paianjeni :-s.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Cel mai tare cred ca ma tem de viitor pentru ca e imprevizibil.
Bye!

| SevrajBoy a răspuns:

Sa nu ma apuce diareele cand ma plimb cu prietena.

| Arculet a răspuns:

De a fi ignorat...

| FumezClipe a răspuns:

De nimeni, de nimic.

| laurby a răspuns:

Bloody Marrie