| Clever a întrebat:

De ce trebuie sa te faci frate cu dracu doar ca sa treci puntea?

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sa obtii lucrul dorit ai face orice, stii cum se spune in dragoste si in razboi totul e permis si ca sa obtii ceea ce doresti(aici vorbesc de o persoana ambitioasa) ai face orice pe lume chiar sa te faci frate cu dracu'!

| cretzufinish a răspuns:

Stii cum se zice: "mi-am vazut sacii in car, du-te-n c*r morar" laughing Asa e si in cazul expus de tine. In viata e bine sa te mai si bazezi pe "spinarea" altuia (dar sa nu devina obisnuinta). tongue

| cornel a răspuns:

Sa obtii ceea ce vrei.

| SEAL a răspuns:

Scopul uneori scuza mijloacele