| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am luat alt calculator deoarece cel vechi avea virusi si nu se putea deschide.Am luat si internet, dar am nevoie de tastatura...Cat costa una mai ieftina, dar sa fie si buna?

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

13 lei.
Dacă negociezi, o iei la 12.

| vrelian a răspuns:

Si daca acest nou calculator o sa intre si in el virusi ce vei face? mergi si cumperi altu asa e? interesanta idee.inseamna ca dispui de bani daca nu prea ai ce face cu ei.

| SooJin a răspuns (pentru vrelian):

Vad ca nimeni nu s-a prins...pai cum sa scriu intrebarea daca nu am tastatura? laughing

| vrelian a răspuns (pentru SooJin):

Sa se prinda de ce? nu vad ce vorbesti odata ce ai scris pe aici.probabil vrei sa faci misto.deci daca nu aveai tastatura cum zici nu aveai cum scrie.ori probabil ai touch screen caz in care nu vad de ce nai putea scrii. apoi puteai f bine sa pui tastatura veche si sa scrii.nu gandi ca gata ce iai facut pe lume ca te cam grabesti. daca spuneai ca nu ai calc deloc bla bla nici prieteni de unde sa imprumuti da puteai spune v-am facut.dar uiti ca tu ai spus ca mai ai un calc ce are virusi si de aia ai luat altu.asa ca nu se pune ce tu zici.

| hinatakaname a răspuns (pentru SooJin):

Te duci la un prieten. Scrii pe laptop (multi oameni au ambele). Mergi la o ruda. Scrii de pe telefon.

Te credeam si noi mai avansat, sa stii sa folosesti si altceva in afara de lucrurile cu care esti obisnuit.winking

| hinatakaname a răspuns:

20-30 de lei. Eu am una wireless si merge foarte tare la desktop.

| Pain03 a răspuns:

Tastaturi gasesti la toate preturile, si depinde de ce faci tu pe calculator, daca esti un fan al jocurilor iti recomand o tastatura rezistenta la apa care are 8 butoane cauciucate speciale pentru gaming.Una buna ar costa undeva in jur de 150/200lei

| victor11 a răspuns:

Eu mi-am luat una noua din selgros la oferta cu 7 ron.