| marian39 a întrebat:

Salut, de curand mi-am luat un router cu wireless de la Serioux. Am 2 calculatoare unul cu internet prin placa de retea de la RDS, si al doi-lea fara internet. Cum pot avea internet si la celalalt calculator?

1 răspuns:
| Generalul a răspuns:

Poti sa tragi de la router cablu sau sa ii montezi un adaptor wireless pe usb. e imposibil ca calculatorul vechi sa nu aiba placa de retea incorporata macar in bplaca de baza, iar conexiunea prin cablu direct e mult mai stabila si download-ul merge mai bine prin cablu direct decat prin wireless