| Mov10 a întrebat:

De unde pot cumpara petarde si artifici in Bucuresti?

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Intreaba-ti mama.Sau ea nu te lasa?
Apropo, nu toti sunt din Bucuresti, ca sa-ti spuna tine de unde sa cumperi petarzi.

| WoodenCross97 a răspuns (pentru Musique):

Pai normal nu te duce mintea incat sa candesti ca intrebarea este doar pentru cei din Bucuresti, si numai cei din Bucuresti sa raspunda? sau si cei din alta localitate care cunosc bucurestiul, macar daca era folositor raspunsul tau, si apropo se spune petarde. ..sunt din Bucuresti

| MâţulMov a răspuns:

Ma, pe unii ca voi ii doare mana sa puna intrabarile de genul asta cu o categorie mai sus.
Fail straight face

| MyObsession a răspuns:

Omule,în primul rând mai am de anul trecut vreo 4 seturi.În al doilea rând, are prin Delfinului parcă, sau Titan.În al 3 lea rând, Jet la alta categorie.

| Mov10 explică (pentru MyObsession):

Auzi vezi cum vb ca ne certam, eu doar am pus o intrebare ca oricarealta si vi tu sa-mi zici sa plec la alta categorie da cine esti sa ma dai afara mai bine stai in banca ta si nu mai comenta

| Fiction a răspuns (pentru Mov10):

Foleste cratima! Si are dreptate, Eject! De ce-s facute categoriile? Ca intrebarile sa fie postate acolo unde le e locul!
P.S.Iti sugerez sa lasi la o parte gandul de petarde, daca nu stiai, pot nenorocii oamenii pe viata.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Doresti basina cu sau fara punga/sac de rafie/fata de perna/sacosa eco?

| Mihaelaa98 a răspuns:

DE la magazinn tonguetongue

| Broadband a răspuns:

Iote ba ce tari in clanta sunt unii pe aici,

categoria t/v sa transformat in drogati si fitzosi.

raspuns pentru intrebare: vezi prin obor sau prin europa

| XxBalonasheeXx a răspuns:

De la D/S

* raspunstampitpentruointrebaretampita *

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Lasa-ne

| DaVà a răspuns (pentru Cheloo20cmRecords):

Ar fi tare sa fie Eminem la 20CM nu?

| Cheloo20cmRecords a răspuns (pentru DaVà):

Ar fi epic

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Din timisoara

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Petardele si artificiile pot fi folosite doar in data de 31 decembrie,in rest este interzis,pana atunci ai timp sa gasesti, iar intrebarea puteai sa o pui, de exemplu, la timp liber.

| NevăstuicăxD a răspuns:

Din altă categorie.

| WoodenCross97 a răspuns (pentru NevăstuicăxD):

Ce rautaciosi sunt unii frate,mai usor mare chestie a gresit categoria, dao in judecata, de fapt nu o da in judecatalaughing, numai fiti frate asa de rautaciosi, pun pariu ca daca ma uit pe contul vostru vad categorii fail! asa ca numai comentati prost. si legat de intrebare chiar daca a trecut revelionul de multlaughing daca vrei pot sa vorbesc cu un prieten care are o tona de petarde de vanzare in depozitul lui langa bloc si sunt ieftine un pachet cu 300 de petarde cu 3 focuri 30-40 lei vinde si banane dar nu din alea de proasta calitate intr-adevar costa 50 lei dar meritalove struck are o groaza de petarde si vinde si la bucata poti sa ii spui cate petarde vrei si iti da la punga sau la pachetwinking..Bafta la petarde pentru anul asta,winking Bafta inca odata

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru WoodenCross97):

Dapăi...o doare mâna să se ducă la altă categorie?

| Mov10 explică:

Mai usor oamenilor doar intrebam si eu si m-am gandit ca cei din categoria asta au mai multa experienta in ceea ce priveste petardele si artificile

| varcolaccc a răspuns:

Vad ca niciunu nu a spus de Complexul Europa.

| cobraSangerie a răspuns:

In general de la ori ce florarie de colt daca nu e un cartier prea fitos de exemplu in sector 2 de la ori ca florarie aproape... apropo din ce sector esti tu?

| JokerAlex a răspuns:

In europahappy

| JokerAlex a răspuns (pentru JokerAlex):

Adica in piata interzisa(numele asta e mai cunoscut)

| YXZ a răspuns:

Du-te in piete, te intreaba lumea pe acolo, sau untrebi tu pe cineva acolo. Pe mine un om m-a intrebat daca vreau petarde cand asteptam autobuzul in statie, vezi si tu ca ei te cauta pe tine. Si artificii si alte chestii mai gasesti prin real, carrefour, au mai multe chestii pe acolo. Bafta!

| Stoica_Adrian_1990 a răspuns:

De unde pot cumpara niste petarzii si artifici ieftine din Bucuresti? ma puteti ajuta si niste preturi sa-mi dati. mersi