| Heatherpazz a întrebat:

Deci de unde sa incep :
Azi cand am venit acasa mi s-a parut ca e cam liniste..de obicei,imi aud nonpedul(animalul de companie) plangand in fata usii camerei mele.Dar astazi nu era acolo,asa ca m-am speriat ingrozitor,l-am cautat pretutindeni in casa,apoi am inceput afara,am pus afise,dar nimic, DISPARU-SE!
Dupa care mi-am amintit sa-l caut in locurile unde se ascundea de obicei:
1.Sub pat.
2.In frigider
3. In borcanul de nutella,deoarece e cam egoist si-i place sa manace el tot
Nu imi amintesc sa fi avut vreo disputa inainte sa nu-l mai gasesc,ba chiar l-am tratat frumos si ne-am jucat,,Pune coada magarusului "
Cat despre afisurile de pe strada,nu m-au contactat decat niste babe care s-au abatut extrem de mult de la subiect,si mi-au pus intrebari stanjenitoare legate de Ben (animalul meu de companie)
Imi lipseste enorm, si nu mai stiu ce sa fac ca sa-l gasesc ...As dori sa-mi dati niste sfaturi in legatura cu ce as mai putea face si daca imi gasiti cartoful,pe Ben, v-as fi extrem de indatoratbig grin

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu sunt bună la dat sfaturi despre cartofi.

| GroparuVesel a răspuns:

Afisele*.
Me gropsta.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Sparchi a facut puiuti.:'3
Vrei unul?

Răspuns utilizator avertizat
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Heatherpazz):

Avea cumva o lesa albastra al tau?
Cred ca l-am mancat din greseala (s-a zbatut putin dar nu am bagat de seama) blushing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

E al meeeeeeeuuu!

Răspuns utilizator avertizat
| Ashadow a răspuns:

Vezi in sacu' de cartofi sau poate a fost rapit de hinghierii condusi de clownul malefic(Rondald McDonald)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cartoful meu rapitorule am zis aici ca el a fugit de acasa ba adumi- l inapoi rapitoru ' dracu ' stii cat am plans?
Trebuia sa ma duca pe planeta cartofilor si sa ma casatoresc cu Slender Man si sa avem ca animale de companie un cartof ( el ) si un unicorn!
El are un pircing in mijloc si de fapt numele lui e justin b belieber ma!
Cand mi - l gasesti sa mi- l trimiti pe e - mail via internet, bwaaa!
Te bat bwaa!

| facepalmlol a răspuns:

Era in toaleta.
Din greseala am tras apa dupa el...

| PŞtefaniaP a răspuns:

Poate mama ta l-a taiat si l-a prajit!winking

Imi pare rau pentru el!

Condoleante, daca a murit! tongue

| SilentSuicide a răspuns:

Ops, l-am mancat straight face
Nu puteai sa-l anunti disparut inainte de a-l manca?

| MishaIsMyHero a răspuns:

1.Sub pat.

Răspuns utilizator avertizat
| wrath007 a răspuns:

Nebunule

| Iulia250711 a răspuns:

E ciudat ca in momentul asta mancam cartofi prajiti...