| DaVà a întrebat:

Deci draga TPU...am vazut:@IloveKazimir,@Ilovemhn24,@IloveCretaker si nici un @IloveLizard!
De ce? Eu n-am dreptul sa fiu idolatrizat? Sunt si eu amuzant ce naiba!
E chiar asa greu sa-si puna cineva numele asta? Va roooog ma simt neimportant crying

Răspuns Câştigător
| ArinaMK a răspuns:

laughing o sa mi-l pun eu intai da-mi fundalaughing

12 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Ilovekazimir e cel mai tare happy ma face sa rad tipu asta oh go on

| DaVà explică:

Da e foarte bine cool

| DaVà explică:

@Clannad eu nu stiu ce-i ala parfum!
@NoOneCanJudgeMe da imi plac puii prajiti dar n-am voie.Tin cura de cola si seminta cool
@Picatura smug Nu merci, iti apreciez gestul dar nu

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Tie iti plac puii prajiti?

| Pralină a răspuns:

NUUUU!*face crize ca nebuna* taci sa nu inceapa aia cu Ilove iar! ei au ilove ca is cei mai importanti! Nu te rog nu vreau sa o luam de la capat cand fiecare isi mai facea un cont si postau ca nu-i asa ca x ii super fain nu stiu ce!

Răspuns utilizator avertizat
| PastilăBă a răspuns:

Ma gandesc sa'mi pun eu numele asta : "PastiLaLoveLizard"
E bine?laughing

| BastetReloaded a răspuns:

Taci,ca nici eu n-am fani

| Shift a răspuns:

Daca vrei te ling.straight face

| Shift a răspuns:

Lizard, nu stii ce pierzi. :]]

| Caricatură a răspuns:

Pentru ca tu esti prea original ca sa fii copiathappy.