anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Deci(fara deci), sa va spun cum s-a intamplat:
Era 9 jumate seara, am imbracat un tricou pe care scria "Casa moara fetili", am mers la magazin sa-mi iau un Pepsi. Am ajuns la magazin si am observat ca nu mai au decat Coca-Cola, m-am gandit sa ma intorc acasa cu toti banii in buzunar dar m-am razgandit si mi-am luat o Coca-Cola deoarece am auzit intr-o melodie ca Coca-Cola coace canicula, pe stica respectiva scria "Imparte o Coca-Cola cu familia". Am ajuns inapoi acasa, am lasat cumparaturile in camera si am iesit pana afara sa fumez 2 tigari. M-am reintors in camera mea unde o zarisem pe mama incercand sa-si bage si ea un pahar din Coca-Cola mea, i-am tras un pumn in mecla si apoi am urlat din toata putere cuvantului: - Asta e Cola mea si n-o impart cu nimeni. Pot pati ceva? Cum ma pot preveni?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Păi,nu mai poți face nimic.

5 răspunsuri:
| david1234567890 a răspuns:

Mamele de obicei ceartă, dar nu ai făcut mare lucru. Vezi tu ce se întânplă că eu nu sunt clar văzător happy.

| ferdin a răspuns:

I-ai tras un pumn mamei tale? Daca da eu zic ca o sa te certe.

| suităr a răspuns:

Da.Pedeapsă.

| LเttlєNєкo a răspuns:

Ti-a venit sfarsitul!

| Furculingură a răspuns:

În cel mai bun caz îţi trage şi ea una între picioare cu Chuck Norris, şi în cel mai rău caz te pune să te căsătoreşti cu un PedoEmoClown gay.

Întrebări similare