| anonim_4396 a întrebat:

Deci(fara deci), sa va spun cum s-a intamplat:
Era 9 jumate seara, am imbracat un tricou pe care scria "Casa moara fetili", am mers la magazin sa-mi iau un Pepsi. Am ajuns la magazin si am observat ca nu mai au decat Coca-Cola, m-am gandit sa ma intorc acasa cu toti banii in buzunar dar m-am razgandit si mi-am luat o Coca-Cola deoarece am auzit intr-o melodie ca Coca-Cola coace canicula, pe stica respectiva scria "Imparte o Coca-Cola cu familia". Am ajuns inapoi acasa, am lasat cumparaturile in camera si am iesit pana afara sa fumez 2 tigari. M-am reintors in camera mea unde o zarisem pe mama incercand sa-si bage si ea un pahar din Coca-Cola mea, i-am tras un pumn in mecla si apoi am urlat din toata putere cuvantului: - Asta e Cola mea si n-o impart cu nimeni. Pot pati ceva? Cum ma pot preveni?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Păi,nu mai poți face nimic.

5 răspunsuri:
| david1234567890 a răspuns:

Mamele de obicei ceartă, dar nu ai făcut mare lucru. Vezi tu ce se întânplă că eu nu sunt clar văzător happy.

| ferdin a răspuns:

I-ai tras un pumn mamei tale? Daca da eu zic ca o sa te certe.

| suităr a răspuns:

Da.Pedeapsă.

| LเttlєNєкo a răspuns:

Ti-a venit sfarsitul!

| Furculingură a răspuns:

În cel mai bun caz îţi trage şi ea una între picioare cu Chuck Norris, şi în cel mai rău caz te pune să te căsătoreşti cu un PedoEmoClown gay.