| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca nu-ti imparti Coca-Cola? Te ataca vreo creatura magica sau ceva de genu?

Cum coace Coca-Cola canicula?

Răspuns Câştigător
| Neverwas a răspuns:

Eu n-am impartit o Coca-Cola in viata mea si iata-ma!

9 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Puăi, să îţi zic ce mi s-a întâmplat mie.

Deci, aveam o poftă de Cola de îmi sărea părul din nas, aşa că am zis să mă duc la magazinul de la colţ să îmi iau una. Am ajuns acolo şi când mi-am luat-o am văzut că pe ea scria " Împarte o Coca-Cola cu un iepure ". Acolo, nefiind decât un papgal miop fără un picior, am zis să plec.
În noapte aceea pe la 3, m-am trezit auzind un zgomot ciudat. M-am ridicat din pat şi atunci din dulap a ieşit un iepure gay de vreo 2 m fără un ochi, plin de tatuaje cu tipe dezbrăcate, mi-a scuipat nişte Cola cu boabe de porumb între ochi şi mi-a zis :
" Vezi? Eu împart cu tine "

| ??c??? a răspuns:

Îți vei pierde respectul pe care l-ai adunat atâția ani.

| Magnifico a răspuns:

Te ataca codul de sub capac, nu cred ca e magic oricum, pana la urma e Coca-Cola nu Harry Potter.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Absolut nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum?! Să nu împarţi Coca-Cola? Toată lumea împarte Coca-Cola. Tocmai de aia eu beau numai Pepsi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine faci.

| Anonim0100 a răspuns:

Salut.

E o campanie care te face sa cumperi coca cola, ca de sunt cu nume si e la moda. Porcarii.

O zi buna!

| FinnAdventureTime a răspuns:

Ba, nu stiu cum, dar am dat de o cisterna rosie care scrie cu alb: Imparte o Coca-Cola cu Viorica de la Clejani. Am mai mers cateva strazi, am vazut tot una la fel, numai ca atunci scria: Imparte o Cola-Cola cu Oana Roman. Si tot asa am mers cativa km pana cred ca am iesit din oras si atunci s-a intamplat sa-mi cumpar o Cola de la magazinul din colt, si scria: Imparte o Coca-Cola cu tine. De atunci nu mai beau Cola singur. Pfff, ce cola? Gata cu cola, fan Pepsi si Fanta si orice altceva in afara de Cola forever.

| stefanhelios a răspuns:

Doar mandria laughing