| Serena1993 a întrebat:

deci, mai vine sfarsitu ala? ca nu cred ca imi mai ajunge berea.

*da la fiecare user cate o bere *

Răspuns Câştigător
| giuly a răspuns:

O fi întâlnit vreo sfârşită pe drum şi s-au luat cu... vorba

ps: don't judge me, e de la bere...

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*sare in sus si prinde berea intre dinti exact ca un caine*

| PinguinuL a răspuns:

Hai...mă sad
Chiar la mine s-au terminat berile? sad

| EVERYBODY a răspuns:

Mersi...îmi plac chestiile gratis.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Scuze...nu vreau bere. vreau whiskey!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Sa stii ca sunt minora.
Bere fara alcool n-ai?

E merge si astalaughing.

| Radioactive a răspuns:

Aaa...imi dai bere! Merci mult!

| MeGustaaa a răspuns:

Pai da-mi berea si mai vedem daca vine apuc si eu sa beau alcool daca nu am viata inainte

| Bylok a răspuns:

Eu vreau seminte...imi dai? Si o tuica de prune daca se poate...

| BlueBird a răspuns:

OMG! A inceput Apocalipsa:(( Sfarsitul lumii vine:O:O:O Nu vreau sa mor:(( Nu crezi? Vezi live Intreaga Catastrofa din America pe http://www.filmede10.net/apocalipsa_a_venit.html! Strigati la Dumnezeu cu Toata Puterea! Funda?:))

| Bixx a răspuns:

Pooii gaata, s-a dus episodu` 2011, ne vedem prin 2012

*gâl gâl gâl gâl *

| EllyFMS a răspuns:

Deci, sfarsitu` lumii de azi s-a terminat, l-ai ratat, o fost asa de super, cu artificii, gratare si toate cele.Acum il astepti pe ala din 2012 care s-a amanat cu 50 de ani.

*Ia berea si o da pe gat*

| mickye a răspuns:

Pe ala de la 18 l`ai ratatlaughing

s-ar putea sa fie unu pe la 4 dimineata duminica[maine]

si daca nu...

ce sa faci.
poate la anulsad