| RadiIoana a întrebat:

Cred ca n-am ce face... oare vine pe data de 21.12.2011 sfarsitu lumii? Lol, va dau funda da nu stiu pentru ce.happy

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vine pentru ca a trecut 21.12. 2011.

| MyMindRules a răspuns:

Nu vine.

| wintage a răspuns:

Oare vine pe data de 21.12. 2011
2012 vrei sa zici

| ooLaviii a răspuns:

Nu credlaughing

| ooLaviii a răspuns:

N-a venitlaughing Ieei Traimrolling on the floor

| callie2 a răspuns:

Nu vinelaughing
in toate scrierile mayase, data de 21.12. 2012 nu apare decat de vreo 3 ori deci e doar o vrajeala.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Se va produce un salt vibrational. ceea ce inseamna ca vom trece la o era mai inalta din punct de vedere stiritual.m'as bucura fiindca materialismul acesta ma afecta si pe mine

| Oliveoo a răspuns:

Pai, daca ai credinta in Dumnezeu nu iti pune aceasta intrebare, fi sigura ca o sa mai traiesti 40 de ani (sper). Oricum in urma potopului Dumnezeu a PROMIS ca nu va mai distruge odata Pamantul. Planeta va muri dupa miliarde de ani din cauza caldurii puternice pe care o radiaza Soarele. Te sfatuiesc sa scrii un testament pentru urmasii tai care vor trai pe Marte atunci, in care sa le spui ca era candva pe Pamant viata.laughing
P.S : Sper ca te-am ajutat:*

| RadiIoana explică (pentru Oliveoo):

Este foarte frumos ce ai scris mama numai de asta pomeneste te poti face poetahappy

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Deja trebuia sa vina sfarsitul de vreo 10 ori si uite ca traim laughing

| RadiIoana explică:

Scuze! Am vrut sa zic 2012laughing

| RadiIoana explică:

Scuze! Am vrut sa zic 2012happy

| RadiIoana explică:

Scuze! Am vrut sa zic 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21.12.2011 a trecut laughing sunt cumva moarta si nu stiu?laughing