| gaby98g a întrebat:

Vine sfarsitu lumii in 2012? nici nu mai stiu ce sa cred ca atatea informati pe net m-au zapacit...sad

Răspuns Câştigător
| SecretWish a răspuns:

NU! sfarsitul lumii nu va veni in 2012oh go on cred ca va veni prin 6000happy sau nici atunci
Pamantul nu are inceput...si nici sfarsit, la fel si universul!
Stai calm/a nu vei prinde tu sfarsitul lumii cum nu-l vor prinde nici altii happy

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu exista informatii pe net despre sfarsitul lumii in 2012. Tu ai citit numai zvonuri si vorbe alarmiste.Niciun om de stiinta n-a confirmat asa ceva.

| PinkTerror a răspuns:

Mai a murit ala care facea calendarul si nu a mai putut completa calendarul si ca fapt divers se spune ca acest calendar a fost dar inapoi 4 ani pentru a se sincroniza cu posibila nastere a lu Iisus (asa am auzit nu bag mana in foc) ceea ce ar insemna ca suntem in 2015 asa ca...
Have Fun

| Alexxe a răspuns:

Salut prietene. Uite...iti zic eu ca vine, am vorbit cu ala negru de-i sus in cer si respira greu, si mi-a zis ca mai raman de pus la punct ultimele detalii, dupa aia, bum!
Of...

| andreea22andreea a răspuns:

NU MURIM!In anul 2012 se sfarseste CALENDARUl Mayas.Dupa un alt calendar sfarsitul lumii ar veni in 2076!adica peste 67 de ani!deci asa caa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu va veni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca va veni sfrsitul lumi eu nu ma iau dupa net doar dumnezeu stie noi asa si eu nas vrea sa vina pentru ca eu am trait 7 ani

| Sarah_8522 a răspuns:

Nici eu nu cred ca in 2012 va fi sfrsitul lumii pentru ca inainte spunea ca in 2000 va veni sfrsitul lumii si n-a fost nici-un sfrsit. Asta cred eu.

| nelucretu_8735 a răspuns:

Sall eu cred ca vine sfarsitul lumii un 2012 si in primul rand bibilea nu ramne mincinoasa