| dEutSa_8892 a întrebat:

Deci repet intrebarea...care mi-a pus`o si mie o prietena laughing...vad atatea produse de igiena intima...sau ma rog cum s`o numii laughing...si se intreaba [ respectiva ] ce facem cu ele rolling eyes...adica...cum se folosesc...chiar daca e pentru igiena intima, totusi nu iti bagi acele solutii in... straight face laughingstraight face

Răspuns Câştigător
| Ella_6365 a răspuns:

E ca sapunul din cate stiu eu, nu intri pana in panzele albe laughing

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca vrei sa iti bagi acele solutii in...nu te opreste nimeni...decizia iti apartine...

tundenana
| tundenana a răspuns:

gelurile de dus intime, sau sapunurile... nu se folosesc pentru spalaturi vaginale, se foloseste ca si gelul de dus normal pentru igiena pe dinafara... totul e ca gelul de dus intimp are un ph mai redus, este mai bun pentru ca contine si alte componente care ajuta la dezinfectie, la intretinerea unei igiene mai bune... si sa stii ca sunt foarte utile... toate femeile ar trebui sa le foloseasca...

| gabimaris a răspuns:

...de-asta au ajuns strainii in a scrie pe instructiunile de la cuptorul cu microunde ca nu se usuca sosetele inauntru!

| mioara a răspuns:

Da asa te speli inauntru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Gelurile intime sunt doar pentru zona intimă exernă, nu internă. Le folosești ca și săpunul!
Citește și informațiile de pe produsul respectiv.
Nu se fac spălături vaginale cu astfel de produse.
Spălăturile vaginale le faci la indicația medicului ginecolog.
Multă sănătate și mare grijă la igiena intimă.
Pa, pa.