| ProblemBoy a întrebat:

Mi-am cumparat un gel pentru igiena intima numit:
Green Farmacy, gel pentru igiena intima.
Ati putea sa imi spuneti pas cu pas cum sa il folosesc?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Umezesti zona intima din fata si din spatewinking, pe mainile umede pui cantitatea de gel dorita, il freci in palme pana face spuma si cu spuma facuta te speli in zonele dorite timp de 1minut.
Poti clati dupa aceea.
Referitor cum speli cocoselu cand e decalotat nu stie fata de-astea laughing

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! E fix ca un gel de dus pentru corp, nu ai anumite instuctiuni. Aplici o cantitate mica pe pielea umeda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca un fel de lubrifiant. Dacă ești băiat, te ungi cu el la fund. Dacă ești fată, îl bagi în vagin. Dacă specifici intim, în nici un caz nu este pentru subraț si nici pasta de dinți nu este.

| Aasdfghj a răspuns (pentru anonim_4396):

Este gel intim, nu lubrifiant ca sa il foloseasca in interior. Se foloseste doar la exterior.