| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa vedeti ce s-a intamplat: tocmai am fost la Carrefour. Ma plimbam eu linistit printre raioane, cand deodata pun nenorociti aia "Eennie Mennie"! Imi venea sa iau o punga de chipsuri si sa vomit in ea. Cred ca de azi am claustrofobie! Intrebarea este: Cine a patit ceva asemanator?

Răspuns Câştigător
| Gumã a răspuns:

Euuuuuu.Mergeam la scoala si dintr`o data o aud pe sorumea Ennie Mennie.Bine ca ea doar si-a batutu joc de el, dar sti ca toataaa ziua mi-au ramas versurile in minte crying

A fooost ce`a mai groaznica zi.straight face
Bine c`am scapat
App.imi pare rau pentru tine, tine`te taree...

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Le frica sa asculte Gaystin cand sunt eu prin preajma...stiu ca fac urat

| MasterOfDisaster a răspuns:

...ce are claustrofobia cu punga de chipsuri?

raspuns:da, intr-un fastfood. hihihi ce au avut oamenii de serviciu de curatat...laughing

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Da...Eram intr-un magazin si ma uitam dupa niste jucarii pentru varamea. Si au pus aia Baby crying Am fugit de acolo mancand pamantul... Si fara jucarie.

| MiHaI a răspuns:

Eennie mennie suge puleni

| Crisis a răspuns:

N-am patit ceva asemanator, dar pana cand sa citesc intrebarea asta sa mor eu daca stiam ce e Eennie Mennie...

| eu_8573 a răspuns:

Gaystinofobie...scz

| eu_8573 a răspuns:

Era Gaystinofobie daca nu stiati tongue

| Claudiu2011 a răspuns:

De faprt claustrofofobia este frica de intuneric.nu are nici o legatura cu ce zici, tu. sper ca te-am ajutat.

| Deșert a răspuns:

Data viitoare puneti dopuri in urechi daca nu-ti place. Nimeni nu te obliga sa o asculti happy (mie personal imi place muzica lui )

| Cami28 a răspuns:

Sincer chiar nu va inteleg, daca nu va place Justin sau marog. mel ca, da exagerati, ii o mel ca oricare alta, de parca ar fi prima si singura melodie care nu va place...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai citit intrebari tampite...dar ca a ta, nu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Claudiu2011...probabil o confunzi cu alta fobie, dar claustrofobia inseamna de fapt frica de spatii inchise.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@CrisisAscultaDimmuInCasti este una din melodiile de **** ale lui Justin Gayber.