| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am fost la Kaufland in Alexandria si ma plimbam eu printre raioane cand ajung la raionul de calculatoare si dau peste mouse-ul Trust gxt14 (este un mouse pentru gaming), am vazut ca are ceva performante, este facut de o firma mai serioasa nu chinezarie ieftina si un pret sa-i zicem bunicel.
Vreau sa stiu daca mai are cineva acest mouse si daca da cum este?

5 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Spunmi mie pc uri, coponente si periferice ce nu au fost inventate de chinezi... ce tot aveti cu chinezi k fac chiar lucruri de caliitate in afara de incaltaminte si imbracaminte

| skama18 a răspuns:

Si la pretul pe care il are acel mouse lasa de dorit, o sa stea mult pe rafturi

| swordfish a răspuns (pentru skama18):

Pai la Kaufland l-am gasit cu 120 Lei dar pe net la gasit intre 53 si 65 Lei, cu transport cu tot ar veni cam 80 Lei Pt un mouse care are ceva performante si arata si bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa vedem cine il ia primul

| AllyGameritzaYTB a răspuns:

Tocmai azi mi l-am cumparat de la Kaufland si e foarte bun, are 3 viteze de miscare a cursorului si 2 butoane laterale (Forward si Backward). Am dat in jur de 70 de lei pe el si sunt foarte multumita. Are garantie 2 ani