| SorynaSweet a întrebat:

Deci va rog ajutati-ma!
De cateva milisecunde am o mancarime profunda la calcaiul drept de la piciorul stang!
Ce sa fac?
Cele mai bune raspunsuri primesc Stupid love struck

Răspuns Câştigător
| Natassha a răspuns:

Wow!
Ai doua calcaie!
Eu zic sa faci un documentar.

5 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Taie-ţi calcâiul.
Stupid? :X :*

| Fragile a răspuns:

Am eu pe cineva care să te scarpine, pe mâţa mea, te scarpină cu o mătură.o_o

| calutuuuu a răspuns:

Mergi la magazin si cumpara paine! Ce vei manca maine la micul-dejun?!?

| totElodia a răspuns:

Maybe u shoulda' take u'r bags and run around the world. Then take ur knife and kill urself. Good luck!

| SorynaSweet explică:

Din pacate sunt Junioara. dar, nu conteaza ca nu moare nimeni pana la nul cand voi fi destul de mare sa ajung la clanta si sa va dau Stupid happy