| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile bune ma doare piciorul stang si drept, de la incheietura. Noi la scoala facem handball si domnu' profesor ne-a invatat sa dam la poarta din saritura... Si eu dau cu mana dreapta asa ca trebuie sa sar pe piciorul stang... Si ma doare foarte tare cand calc. Ce sa fie? Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Pai poate fi din cauza vremii :-)
Nu ti fa grji incearca sa ti cumperi o crema pentru incheieturi
Daca totusi te doare prea tare poti consulta un medic
Dar iti spun din proprie experienta si pe mine ma dor genunchii uneori si e foarte naspa dar trece :-)

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Ori ai reumatism, ori ai calcat stramb.mergi la un medic si spune-i e cel mai ok asa