| Miky a întrebat:

Deci voi de parere aveti despre tokio hotel?

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

@7h30
Am găsit cine e
http://www.tpu.ro/utilizator/aexdd

19 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Nişte manelişti cretini emo, la fel de proşti ca jumătate de Justin Bieber

| Sconcsiş a răspuns:

Care e frustratul care dă stupid?

| LastChance a răspuns:

Una nu prea bună. Ăia fac rockul de râs. sad

| EVERYBODY a răspuns:

Fake-ări.

| Deyutza a răspuns:

Nişte fraieri gaay
P.S.: Ştiai că e la modă să fi gay?

| FucktheSystem a răspuns:

Niște tipi care se screm să cânte rock dar nu le iese.
Fanele lor sunt asemănătoare cu ale lui Bieber, interesate de aspect și mai puțin de muzică.
Și totuși de ce dați stupid, că ai întrebat ce părere avem, e părerea noastră, dacă nu vroiai să auzi decât păreri bune atunci trebuia să întrebi "sunt fani tokio hotel pe aici".
Învață să respecți opinia altuia dacă vreo ca și a ta să fie respectată.

| αηηα a răspuns:

Vrei sa zici Tokio Bordel?

| carminaburana43 a răspuns:

Mediocra.

| Bizzareq1 a răspuns:

O părere rea, nu imi plac.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Niste emo-deprimati care incearca sa cante rockhappy.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Care dracu' tot da stupid?

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Si apropo...Suntem la T/Awinking.

`Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!`

| TeoPT a răspuns:

Niște coca-emolăi care se cred rockeri. Și fanii lor se cred șmecheri că sunt r0@ca@r1.

Baftă

| TeoPT a răspuns:

@sconcs
Cea care a pus întrebarea sau un obsedat de Tokio bordel, care se simte și e trist că i-am distrus noi visele de a fi și el r0@c@r.

Baftă

| TeoPT a răspuns:

@scons
O știu. Fană Tokio hotel. Ce să le faci frate.

| Miky explică:

Pai sa stiti ca n-am dat eu stiupid dar am pus intrebare ca eram curioasa de parerile voastre

| TokioFan a răspuns:

Ma terminati-o odata daca nu va plac ce va prostiti asa?
Hai nu mai invidiati atata...ati vrea voi succesul lor!

| Anonimmm102201 a răspuns:

Niste poseri care incearca sa fie ca alte trupe legendare, dar nu le iese. Majoritatea fanilor sunt fete mici care nu au legatura cu muzica si sunt doar dupa aparențe. Solistul are o voce foarte comuna si plictisitoare, mai bine nu mai canta. Deci da, e o parere foarte negativa