| Lumy a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa Tokio Hotel?

Răspuns Câştigător
| daniDeeDee a răspuns:

+ Pieri Satana! Cîş!

32 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mie nu imi plac...arata aiureabig grin mai ales bill ala chiar zici ca e bagat in prizarolling on the floor

| Brotacelu a răspuns:

Ciudati, as vrea sa le trimit printr-un curier international un set de lame laughing

| viki a răspuns:

Mie nu imi plac, dar gusturile nu se discuta.hee hee

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Nici mie nu mi plac...

st najpa...mai ales bill ala... ditamai parullaughingzici ca s-a bagat in prizalaughing

in fine daca tie iti plac...tongue

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Ee....tot asa a ramas pentru minelaughing

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Taly are dreptate.laughing aia-i muzica? prea crazy st melodiile

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Daps...asa-i @Taly

iar daca va place trupa ...asta nu inseamna ca trebuie sa ne placa si nouahappy

by mee:X

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Hai @Taly ca noi ne intelegemwinking

:*:*:*hee hee

| Marii a răspuns:

Nu-mi plac. Bill cel putin e penibil, daca s-ar tunde si el un pic ar arata mai "omeneste".

| Criiss16 a răspuns:

Tot ziceti voi pe aici de Bill si Tom si de parul lor si bla bla.Sincer,nici mie nu imi place de ei, dar imi plac unele melodii ale lor.Nu conteaza cum arata ei, cum se imbraca etc, daca melodiile lor unt bune (bineinteles bune, daca iti plactongue).

| fzcsm a răspuns:

Sincer, nici nu stiu cum canta, dar parca au avut o melodie faina vara trecuta. O ascultau cv prietene.

| Lumy explică:

laughingacum nu am mai bagat degetele in priza, are parul,, normal''laughing

| CDelia a răspuns:

Nu-mi plac

| roxyema a răspuns:

Prietenei mele ii plac. dar eu nu ma dau in vant

| Ceva ciudat. a răspuns:

Mie imi plac...chiar pot spune ca sunt fan...
Imi place stilul...si muzica lor crazy cum a spus @mee...
Poate ca asta ii face sa fie mai diferiti...
In fine...nu incerc sa va schimb parerea despre ei...fiecare cu gusturile luiwinking

| 4Fun a răspuns:

Ca aspect fizic, nu arata foarte bine, dar unele melodi sunt bune...` happy

`

| DeadAlready a răspuns:

Una foarte proasta

| DeadAlready a răspuns:

Una foarte proasta.

| xxx_3187 a răspuns:

E varza

| sweetlips a răspuns:

E suuper!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer imi plac cei de la th happy
dar nu sunt o mega fana...imi plac unele melodii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descriminarea vine aici! Mie imi place muzica, cat si stilul lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi plac, dar daca vrei sa-i vezi intra la mine pe site www.clickaici.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie'mi plac... eu sunt emo...si poate da'ia,,, da acum sa nu saritzi toti pe mine ca sunt emo si dina'ia imi place...straight face...imi place mai ales de tom...muzica lor imi place...mai ales mel rette mich...si nu ii mai criticati atat...sunt si eu oameni ca si noi...bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte multlove struck ii ador.si nu prea ma intereseaza cum se imbraaca, cum se poarta etc.imi plac melodiilelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleahh...nu mi place sadhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai duva mama drak`-ului pe toate.Tokio Hotel e cea mai tare trupa din univers.Cnv trebuie sa va bage mintile in cap sa nu mai intratzi pe site-uri cu cantaretzi, catnaretze, trupe daca nu va place.Tousi nu inteleg dc intrati pe site-uri de genul asta si in + mai si comentati. Dupa cum am mai spus TH sunt e cea mai tare trupa din toate timpurile si de pe univers care e de milioane, o trupa super tare, iar nimeni nici eu nu dau nici un ban pe toate comentariile voastre. A si inca ceva nimeni niciodata nu va ajunge nici la degetul cel mic de la picior la nivelul acestora si nimeni nu va ajunge sa innebuneasca atatea fete, ca ei.

| Username1 a răspuns:

***

| Pitiq Te IuBeSte a răspuns:

Is faine unele melodiilove struck
dar nu meritahee hee
crede-ma!