| dienutza21 a întrebat:

Ce parere aveti despre Tokio Hotel?

Răspuns Câştigător
| DeathTheKid a răspuns:

Imi plac, adica sunt fana, insa in limitele normalitati nu ca toate disperatele care mor dupa eilaughing)

8 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Rock on! \m/
Scuze, m-a luat valu'.
laughing

| Static a răspuns:

Hmm, nu sunt fana Tokio Hotel, dar sunt Ok tipii. Dar nu-mi place de ei ca nu arata prea bine :b, scuze.

| DanielaMe a răspuns:

Imi plac, din punct de vedere artistic, cum se imbraca, machiajul...

| beatrice2 a răspuns:

Retarzii naibii! m'au facut nebuna dupa ei 3 ani de zile si dupa aia veeam umbre si tot felul de tmpenii! sa'i ia dracu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yep, tare trupa...SI yummyyy ce solist:p

| Cludiii a răspuns:

Cea mai naspa trupa fraterolling on the floor. scuze daca adori trupa. dar nu ma pasioneaza

| michidutza a răspuns:

Buna
o trupa OK