| sweetalinutza a întrebat:

Stiu ca metoda de furat la Barn Buddy cu schimbatul datei numai e buna. Dar de curand am vazut ca au inceput sa imi fure desi am mancare la caine. Stiti cumva care e noua metoda? dar sa functioneze. multumesc

9 răspunsuri:
| mihaela94_9486 a răspuns:

Hmmm, nu stiu... Dar si eu am observat ca se fura si cu caine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi tapwinkingiti apare un patrat galbe il duci la friends farm dai enter ascunzi cainele si poti sa furiwinkingdaca nu te descurci add xqz_dey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai apesi pe TAB pana patratelul galben ajunge la friendes` farms (si asta e in fata vecinilor la inceput asa scrie ) dupa care dai enter si o sa iti apara o fereastra.bifezi cainele adica apesi pe el dar nu inchizi fereastra o lasi asa si furi si o sa mearga . succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da acum nu mai merge nici cu tab

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ca tab e veche s-a schimbat, ...acum e alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai merge nici cu tab stici cumva care e metoda cea noua?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziceti`mi si mie noua metoda de furat...pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cea cu degetul pe ecran dar gasiti mai multe pe forum la barn buddy
happy