| sweetalinutza a întrebat:

Stiu ca metoda de furat la Barn Buddy cu schimbatul datei numai e buna. Dar de curand am vazut ca au inceput sa imi fure desi am mancare la caine. Stiti cumva care e noua metoda? multumeschappy

1 răspuns:
| Alina0491 a răspuns:

DA. Apasa TAB pana un patratel galben apare jos stanga la ferma prietenilor. Acol dai enter si pe urma dai clic pe caine ( in casuta care iti apare ) si poti sa furi, insa daca iti da eroare mai incerci dar folosesti aceiasi metoda. dai iar TAB si etc. succes tongue