| anonim_4396 a întrebat:

mai stiti niste metode noi pentru barn buddy de furat de facut credite ca am facut un trofeu si nu mi-a dat creditecryingnu fiti zgarciti ziceti-mi si mie! fundita pentru metoda care mergebig grin

3 răspunsuri:
| Ixodes a răspuns:

Eu stiu doar de metoda click-urilor si de credite nu stiu ce sa zic, eu am facut la aproape toate si mi-au dat credite

| Dydy2306 a răspuns:

Depinde la ce ai facut trofeu.
Eu am facut la mai multe si pana acum la rosii, avocado, nap, morcov.
Sfatul meu e sa faci trofee ca iti da credite:*
Funda:d?

| Dydy2306 a răspuns:

Si nu exista metode la Burn Buddy asta.la cel vechi erauhappy