| BlackVeil a întrebat:

Dedicatie speciala pentru TPU http://www.youtube.com/watch?v=l12Csc_lW0Q =)))))

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

@Khl,
Oooooooohuuu yehaaaaaa …. sea. sou. jhonn macarron. yeah macarron nooon

Chacarron, chacarron, chacarron, chacarron, ualuealuealeuale ualuelaelaellalea, alsualsualualauusualulus,,,alsualsualualauusualulus …

Chacarron, chacarron, aliluliron,, chacarron, chacarron, aliluliron,, chacarron, n’,, chacarron,,, aliluliron,, chacarron, chacarron, aliluliron,,

Ualuealuealeuale ualuelaelaellalea, alsualsualualauusualulus,,,alsualsualualauusualulus …

Chacarron, chacarron, aliluliron,, chacarron, chacarron, aliluliron,, chacarron, n’,, chacarron,,, aliluliron,, chacarron, chacarron, aliluliron,,

Chacarron, chacarron, chacarron, chacarron, ualuealuealeuale ualuelaelaellalea, alsualsualualauusualulus,,,alsualsualualauusualulus …

Chacarron, chacarron, aliluliron,, chacarron, chacarron, aliluliron,, chacarron, n’,, chacarron,,, aliluliron,, chacarron, chacarron, aliluliron,,

Aluealuealeuale ualuelaelaellalea, alsualsualualauusualulus,,, alsualsualualauusualulus …ualuealuealeuale ualuelaelaellalea, alsualsualualauusualulus,,, alsualsualualauusualulus …

Chacarron, chacarron, aliluliron,, chacarron, chacarron, aliluliron,, chacarron, n’,, chacarron,,, aliluliron,, chacarron, chacarron, aliluliron,,

Chacarron, chacarro,, chacarron, chacarro,, chacarron, chacarro

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Asta o sa cante la nunta mea!

| BlackVeil explică:

Teuta1999
Cu placere, scumpo. laughing

| DudaYeah a răspuns:

Maimuta aia care canta seamana cu gutza laughing

| Dumnezău a răspuns:

Melodia asta e buna pentru un dans al leprosilor ori al celor cu furnicaturi/tremurici, care nu pot sa-si tina mana acasa, ori al aurolacilor. smug

| DreamAutopsy a răspuns:

Am ascultat-o 5 secunde laughing I don't want to see

| CrazYKid0 a răspuns:

La partea cu "ulealalallalalalalalallala" suna ca Homer de la The Simpsons laughing

| TeooTeo a răspuns:

Chiar mi-ai facut ziua mai buna cu aceasta melodiee :X:**
merciii :*:*

| bfvhjcv a răspuns:

Ce pana mea zice ala colo?rolling on the floor)))crede-ma, nu ma pot opri din ras

| stress a răspuns:

Cam asa se exprima majoritatea de pe TPU, numai ca in scris laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e milă de fetele alea că plătite au putut dansa pe aşa ceva laughing. Și de el, bineînțeles.

Eu zic că are dreptate tipul, treaba e chacaron macaron or, nici nu știu ce e aia laughing.

| Bogdan009 a răspuns:

Vreau sa vad cu o fredonezi laughing)

| BlackVeil explică (pentru Bogdan009):

Pai,mai intai imi tai limba...