| Jack_5106 a întrebat:

Definitie a sarutului:insista la etaj ca sa t-i se deschida la parter! Mai stiti altele?

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sarutul nu poate fi generalizat. Pentru cineva poate insemna iubire, pentru altcineva atractie fizica, curiozitate, placere, ori... o etapa; ceva ce trebuie scos din drum cat mai repede, s. a. m. d.

"Sarutul este o modalitate de a apropia doi oameni atat de mult, incat nu-si mai vad unul altuia niciun defect." (Legile lui Murphy)

| Psihiatra a răspuns:

Sarut:o shtampila de cateva secunde tongue

| Laurici :x a răspuns:

E ca scociu la gura, daca l-ai pus nu poti sa mai vb laughingwinking
stiu din proprie experienta, vb prea mult si un baiat m-a sarutat ca sa nu mai vbwinking laughing

| Monna a răspuns:

Mai era aia "Doua buze la patrat se numeste sarutat"hee hee. Memories day dreaming.