| alexalexandrusincerul a întrebat:

Daca nu ati avea de ales alta varianta, ce ati alege pentru a locui :la parter in bloc nou sau la etaj in bloc vechi?

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Parter bloc nou

| Hammurabi a răspuns:

Aș prefera parter, să pot ieși repede.
Nu știu câte blocuri vechi vor mai rămâne în picioare la următorul cutremur.

| Lioana a răspuns:

La etaj in blocul vechi. Oricum blocurile vechi sunt mai bine facute decat cele noi.

| Demidol a răspuns:

La etaj in bloc vechi. La parter, indiferent ca e nou sau vechi, e mult mai rece. Nimic nu te "incalzeste" de jos. Nu ai izolatie. Consumi mai mult cu incalzirea.