| alexia_3638 a întrebat:

Descrierea a cei mai tampiti profesorii ai vostri primeste fundoi

Răspuns Câştigător
| skiziiskiz a răspuns:

Prof`desenrolling on the floor

pai. miroase a bauturaa! zici ca e aurolacrolling on the floor. are parul alba. ochil negrii. o barba sufos si gri/alba/neagra.il vezi vesnic cu aceleasi haina(de la second-hand). ne insulta.doamnee frerestee ce facem la ora.io stau cu esarfa pe guralaughing. ne imprumutam esarfe(de la altii de la scoala). ca sa stam la desen cu ele pe fata.intr-o orastraight face. toti aveam esarfa pe gura. zice"da ce`i ma? ce stati asa? va pute fata?".rolling on the floor. ne baatem joc.cat incape

8 răspunsuri:
| NobodyHeree a răspuns:

Profa de geogravarza era o par satena. Ochiul sunt verzi si mic, e un femeie inalt si solid.

Pam-Pam!

P. S. :->

| Anonim69 a răspuns:

Profu de fizica, vai doamneI don't want to see ii explodeaza parul din nas si urechi, sprancele cred ca si le impleteste acasa si cand rade zici ca-si sufla muciistraight face

| skiziiskiz a răspuns:

Nu`s la 66rolling on the floor. mai degraba porf` ala ii de la 13rolling on the floor. daaalaughing clasa n0astra ii cea mai bazata! se stieee! ne cunoaste mai tot orashu`laughing. a cui is? a li ******rolling on the floor

| Yoana a răspuns:

Profa de desenrolling on the floor
de cand intra in clasa pana cand iese tot ce stie sa spuna este 'hai sa ne linistim'

bine si noi facem galagie dar sincer exagereazaaa uneori p[rea mult.

tot timpul vorbeste cu diriga si ii spune ca facem galagie. a chemat si directoare intr-o zirolling on the floor

are crizeee!hee hee

| NaNyJustLovee a răspuns:

Larysa103, esti cumva la scoala 66? ca am si eu un prof de desen conform descrierii talerolling on the floor mie mi-a dat 10 ca i-am dat un creoin big grin

| Xab a răspuns:

Profa de info...
a facut facultatea de matematica dar face niste greseli laughing
adica de exemplu zice sa scriem in baza zece numarul 11111 dar pe tabla scrie "1111"
sau pune/mananca litere foarte des [a scris o data "luom"]
scrie la tabla si dintr`o data tipa"faceti liniste" dar nimeni nu vorbearolling on the floor

| Eyshan a răspuns:

Profu de geografie:
Vine in clasa, tranteste catalogul pe catedra si se aseaza cu fundu pe catedra, sta si vorbeste vreo juma de ora despre comunism, si daca facem galagie ia stropitoarea si vine si ne uda. Dupa fiecara cucant face aaaaaaa si noi murim de ras toata ora.

| xMUFFIN a răspuns:

Profu' de mate:
Un cocosat amarat cu chelie, i-a mai ramas doar o suvita amarata pe care incearca sa o intinda pe tot capul, nu are dinti smug [nu cred ca a avut vreodata]. Are o "cultura generala vasta", spunanadu'ne ca este o anomalie sa ai ochii negrii, sau chiar mai grav, sa ai doi plamani. Cat despre note... e cel mai al dracu' prof pe care il avem la clasa. Nimeni nu are peste 6 smug