| AvalohAlyn a întrebat:

Cum sunt/au fost profesorii vostri?

Răspuns Câştigător
| AlexandraMR11 a răspuns:

Majoritatea profesorilor mei sunt foarte de treaba si chiar se implica pentru ca elevii sa intelega ceva. Cu unii dintre ei chiar pot sa vorbesc foarte deschis despre unele chestii care nu au neaparat legatura cu scoala. Bineinteles, am si profesori d'aia care se enerveaza super repede si care tipa la tine daca ii pui sa iti explice din nou ceva sau profesori care favorizeaza anumiti elevi.
Cred ca in fiecare scoala exista si profesori care iti plac si cu care te intelegi bine, dar si profesori pe care nu prea poti sa ii suporti. happy

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Sunt unii indulgenti, tantalai, toleranti, rai, ok