| anonim_4396 a întrebat:

Ce va convine si ce nu va convine la profesorii vostri?

Răspuns Câştigător
| TheFargodepMine a răspuns:

Imi convine la ei ca sunt mai funny, si nu imi convine ca nu sunt ca noi adica nu le place distractia, si ne dau teste big grin

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Îmi convine că sunt de treabă, glumeţi, nu dau teme multe, când dau teme nu ne verifică, ne scapă de la ore.
Nu îmi convin testele neanunţate.

| dydy1 a răspuns:

Acum, cat suntem la scoala nu prea ne convine nimic la ei, dupa o sa realizam

| AtateaConditii a răspuns:

Nu imi convine ca daca unul e mai prost din clasa ne pedepseste pe toti.
Imi convine la ei ca la inceputul orei mai vorbesc despre alte chestii decat scoala.

| MarYan00 a răspuns:

Nu stiam k te intereseaza profesorii nostri smug

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Nu mi-a convenit la profesorii mei faptul ca erau severi, nu explicau bine, ne obligau sa invatam ce nu intelegeam si mai aveau si asteptari!