| Claudelu_6992 a întrebat:

Descrieti-mi cea mai tare betie a voastra. Cea mai funny primeste funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Lol,stai să vină kazimir

| Rapture a răspuns:

Cand s-a luat in clasa fro 10 sticle de Athos. Fro 3 am luat eu si cu inca doua fete si le'am baut in parc. Ele s'au dus sa urineze. Prima data alesesera topoganul dar nu stateau bine asa ca s'au dus dupa niste boscheti. Pana s'au intors ele am baut o sticla singura...

| eu_8573 a răspuns:

De la beat carciuma viu,
Merg pe gard, de drum ma tiu,
Niciun latra nu ma caine,
Niciun rade nu ma om,
Am lasat vaca deschisa
Si-a iesit poarta pe drum

| adyzone a răspuns:

As povesti eu, daca mi-as mai aminti ceva, a fost ca in filmul ala The Hangover.

| Leon a răspuns:

M-am imbatat cu apa rece si cand m-am trezit miroseam a tuica.

| Aliosha a răspuns:

M-am imbatat si am adormit pe WC laughing)