| Roxana_8408 a întrebat:

Care e cea mai comica intamplare a voastra la scoala... ce mai funny primeste funditabig grin

3 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Pai nu stiu daca e asa amuzant pentru voi ce voi zice dar mie mi`se pare laughing!
Pai...Scoala de aici are doua etaje happy. Eu sunt la etaju`2 si eram jos la etaju`1 si ca sa ajungi la etaju`1 trebuie`sa cobori scarile.Eu eram la etaju`1 in fata scarilor si vine dirigintele de la etaju`2 coboara scarile la etaju`1 si a cazut jos de pe scari rolling on the floor.
Sper ca ati inteles ceva :-s.
Cand imi amintesc laughing.

| Foca a răspuns:

Salut.laughing Acum 2 ani venem in Belgia ca de obicei in vacanta. In avion mama:o niste stewardeze Offf, si mi sa sculat laughing nu mai puteam sa o culc, laughing. Asa ca m-am dus la baie si am rezolvat-olaughing. Si totul A fost binelaughing
Succes.
Ciaowinking

| Gabitza00 a răspuns:

Salut.Sunt gabitza(Gabi)eu am multe intamplari ciudate dar cea mai funny s-a intamplat cand am fost racita buhaiam si toti se radeau de mine iar dupa putin timp m-am enervat si m-am dus nervoasa la director si i-am zis:Ba se rad toti de mine veniti sa le faceti ceva? Si directorul mia inchis usa in fata si mi-a zis ca discuta cu mine cand oi vorbi frumosrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor