| MinAh21 a întrebat:

Descrieti`va! Cea mai frumoasa descriere primeste funda :X

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Atât de simplă, într-o lume atât de complicată...
Atât de complicată, într-o lume atât de simplă uneori...
Doi ochi căprui. Ce transmit? Orice. Iubire, dezamăgire, durere, fericire, melancolie, sentimente amestecate. Ce vreau? Multe. Dar în special: prieteni adevăraţi şi iubire necondiţionată. Nas? Bine conturat, miroase mincinoşii. Gura? Spune multe, şi ce vrei să auzi, şi ce nu. Adevăr şi minciună, dragoste şi indiferenţă. Ce gândesc? Multe. Foarte multe. De ce gândesc? Pentru că sunt un om. Om cu sentimente.
De ce am sentimente? Pentru că sunt om. Sunt EU.

11 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Mulţumesc pentru fundiţă. happy.

| bebelusa_9541 a răspuns:

Eu sunt eu! imi place sa ma descriu prin naturalete si feminitate...nu oi fi eu cea mai frumoasa fata dar simplitatea si puritatea ma fac speciala! Ca orice fata sunt si misterioasa imi place sa fiu cucerita si pentru a atrage privirile nu fac nimic iesit din comun...sunt pur si simplu EU!

| costin1306 a răspuns:

Amuzant, educat, figurant, placut cand ajungi sa ma cunosti, sensibil, sunt multe de spus, mai sunt si partile negative... etc

| lary_8888 a răspuns:

Ma numesc Larissa.O fata simpla.ca oricare alta.nu am fite. nu suport fitele.nu sunt o fata fitoasa. Sunt inalta, o greutate normala la o varsta ca a mea, am parul lung, culoare lui este negru, iar la soare este saten asa. Ochii mei sunt negri. Am un corp de atleta ( parerea mamei ) Ce sa mai spun despre mine? Sunt foarte prietenoasa.draguta.simpatica! Prietenii mei stiu mult mai multe despre mine! Pa! te pup :*

| lora3u a răspuns:

SUNT : o prietena gata sa-si dea camasa de pe ea pentru o cauza nobila, o neadaptata, o insuficienta tuturor celor dragi, o idealista incurabila, cinstita, loiala si cu demnitate, o incapatanata fara stapan! O nebuna! Ar trebui sa fiu interzisa prin lege!
AŞ VREA: să nu devin vreodată meschină sau ipocrită
PĂSTREZ: Doar amintiri. Nu mă atașez de obiecte și nu colecționez.
NU -MI PLACE: să fiu jignită sau suspectată de nesinceritate
MĂ TEM: (cel mai tare) de mine.
AUD: văd, simt. Am toate simțurile funcționale
IMI PARE RĂU: cand greșesc.
IMI PLAC: motocicletele, filmele de comedie, muzica de calitate, stiinta si cercetarea
NU SUNT: mincinoasă. Nici rea.
DANSEZ: numai in cazuri excepționale. Asociez dansul (meu) cu o potențială nenorocire care mi se poate intampla laughing
CANT: Rar, dar am ureche muzicală. Și voce. Cant mult in gand
NICIODATĂ : nu știi ce iți aduce ziua de maine. Nici eu nu știu
RAR: sunt pesimistă și nu găsesc nicio soluție.
PLANG : Extrem de rar. Iar dacă (chiar) plang, inseamnă că mi s-a intamplat ceva ireversibil.
NU SUNT INTOTDEAUNA: veselă.
NU -MI PLACE DE MINE: cand nu am simțul umorului. Mi se mai intamplă
AM NEVOIE: de libertate, incredere, atenție și tandrețe.
AR TREBUI: Să nu mai fiu atat de sensibilă la critici și reproșuri. Să mai schimb cate ceva pe ici, pe colo

| Kiky2 a răspuns:

Buna! eu sunt blonda cu ochi verzi si albastri am o suvita culoare verde ...si cam atat si putin draguta... fundita?

| TheQueen a răspuns:

Buna.eu sunt Betty.sunt o fata normala, de 12 ani, cu o viata normala, dar pe care o iubesc.Sunt o persoana inalta.dar nici chiar asa de slaba, dar nici obeza.am.o silueta perfecta.parul meu e negru ca abanosul,am ochii mari,dulci, o fata timida, ovala si nevinovata.Am unghii mari, frumoase, pe care le ingrijesc.ca moda.ma imbrac in propriul meu stil, pe care mi l-am creeat in decursul a 12 ani.desul despre mine ( fizic).ca oricine.mai am si trasaturi morale.sunt o fata isteata, cu o imaginatie sporita, am un suflet bun... ajut pe toata lumea.stiu sa ascult lumea, sa dau sfaturi.sunt curata, ingrijita.dar cea mai potrivita caracterizare a mea.este faptul ca.am un suflet.BUN.eu nu urasc pe nimeni, nu sunt invidioasa.O fata cuminte.pe scurt.big grin

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Amuzanta,dragutsa,frumushika. eu zic parerea mhea. nu eu trebuie sa ma casacterizez. ci cei din jurul ****. bafta :X. fundita?

| gfy a răspuns:

| oxss a răspuns:

Iubesc zambetul, soarele, copacii si stele. La fel si vantul.Ador linistea dar imi plac la nebunie soaptele.Zapacita,cu gandul la mai mult mereu si totusi am tot ce mi-am dorit si poate chiar mai mult. Puternica doar prin simplul fapt ca zambesc in fata esecului. hmm...altruista si copilaroasa dar si responsabila. Daca vrei sa imi faci ziua mai buna intr-un fel sau altul e destul sa imi arati un copil zambind:X

| BiiixD a răspuns:

Descriere.nu imi sta in caracter sa ma caracterizez dar imi place sa caracterizez natura. daca as fi un anotimp.cel mai bine mi s-ar potrivi Toamna... schimbat-oare exact ca frunzele. nehotarata la fel ca soarele :X si mereu in cautare de nou si de surprinzator.Plina de viata ca ploaia. cam asa e tot ce pot spune despre mine