| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Detin un comic iar imgur nu imi merge de ceva timp. Unde vi-l postez?

11 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Http://imageshack.us/
sper să fie despre mine:D

| albaKiara a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu e.Defapt e despre masini...cred.Nu se prea intelege despre ce e. happy mai incearca o data Bless.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru єχcєєℓ):

Esti personajul principal.Pe bune.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Și cine e partenera mea?thinking

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru єχcєєℓ):

STYAOS.Nu merge sa o uploadez nici pe ala!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru єχcєєℓ):

Se vede? file:///C:/Users/cartof/Desktop/cOMICCC.png

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Bă firi-ai tu nu mai vreau în comic cu cartofu tăucryingVreau o poveste de iubireelove struck

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mă nu fii pufii fă o poveste de iubirecrying
Hai dați-ar D-zeu casă de piatră cu Verucrying

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Ma bagi si pe mine?