| Summer5505 a întrebat:

Din plictiseala am ajuns sa ma uit pe primatv, unde e "cireasa de pe tort", concurentele fiind Andreea Tonciu, Simona Senzual, Sanziana Buruiana si Pamela de Romania...
oare ce i-a determinat sa le puna pe toate 4 la un loc?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Prostia.Aaa,uita-te ce face Simona, chiar o sa ramai uimita. laughing)

| Trinitas a răspuns:

IQ total: -10

| AlinaaAli a răspuns:

Asa se fac banii!winking
oamenilor le place sa vada numai scandal,barfe,pitipoance, iar cei de la prima au reusit sa le adune pe toate cele mai mari scroaafe ale tomaniei si sa le faca pe plac unora care stau cu gura cascata in fata la TV si se uita cat sunt de proaste, fara sa isi dea seama ca la fel sunt si ei cand se uita la ele oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Nuvăsufăr a răspuns:

We need four neurons for this job!

| Cristianne a răspuns:

Toată lumea vrea curve la TV, păi cum?!

| Yummi a răspuns:

IQ total: wtff?! -82

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The total IQ...It's below -9000!

| Diianaa a răspuns:

Am ras cu lacrimi.Dar de la un timp m-au enervat laughing.ma enerveaza prostia.Cred ca Horia stia de ce sunt in stare, deci e vina lui.Si isi mai batea joc de ele.Nu il inteleg straight face

| FootFella a răspuns:

Să vadă cât de deştepte sunt adică deloclaughing.