| viki16 a întrebat:

Ce Parere aveti despre Sanziana Buruiana,Andreea tonciu, Simona Tarsca Si Simona Sensual cu ce se ocupa ele ce mananca de arata asa de bine dau funda!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părere? Că fac multă reclamă, sunt tunate, etc.
Dacă le-ai vedea nemachiate, te-ai speria de ele!
Pa, pa.

| Mwha a răspuns:

Pai presupun ca vrei sa arati ca ele. Daca ai -15 te poti duce la aerobic si sa mananci sanatos ( asta nu inseamna fructe + legume ) daca ai +15 te poti duce la fitness, si sa mananci sanatos ( asta nu inseamna fructe + legume ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocatoare de bani si de barbati, eu cred ca manaca p...a pe bani.
Si cu ei pe urma is fac botox si ale c... turi.
Dar mai ales sex, ca daca nu ar face ar ajunge niste frigide sau doar se impoponeaza asa doar de vazu lumii ca sa fie abordate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata bine? cred ca mi-e un pic mila de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste curve tipele de la care vrei sa te inspiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt tunate de arată aşa!
Să nu ţi se dea la ele, mie nu-mi plac, au moacă de...
Te pup!

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Intr-un cuvant:nonvalori. Nu cred ca ai vrea sa fii ca ele. Nimeni nu e cu adevarat interesat de persoanele cu un singur neuron. Ce mananca? Trasca arata ca un porc, mi-a fost greata cand am vazut-o recent la tv. E jalnica, de cea mai joasa speta, nu se poarta ca o femeie care are un copil 14 ani. Nu spun ca trebuie sa stea in casa si sa nu iasa in lume dar comportamentul ei lasa de dorit. La fel pot spune si despre celelalte. Daca vrei sa arati bine trebuie sa te ingrijesti. Sa mananci bine, sanatos, sa faci sport, sa ai grija de corpul tau.

| ellaells a răspuns:

Simona Sensual e singura care arata bine din cele enumerate de tine happy Pai fac sport, mananca salate, tin diete....etc

| kiduţa18 a răspuns:

Nu-mi plac deloc, mi se par nişte piţipoance false care nu ştiu altceva decât să apară la tv şi să se maimuţărească ( sunt şi inculte). Probabil ţin cure şi se abţin de la mâncare nesănătoasă. Dar, te sfătuiesc să nu iei ca modele astfel de modele. Cu ce se ocupă? Păi sunt nişte târfuliţe care se cred dive. Asta-i părerea mea...

| Camiii98 a răspuns:

Operatii estetice, draga!

| Totonica a răspuns:

Pai.......Eu cred ca mananca salate, fructe inloc de dulciuri si carnebig grin! Fundă, te rog?

| mika54 a răspuns:

zdreente penale. de 2 bani.