| cristi202 a întrebat:

Doamnelor/domnisoarelor, v-ati baga la asa ceva? :)
https://www.olx.ro/oferta/barbat-de-inchiriat-IDaiLmf.ht ml#bcb4960736

15 răspunsuri:
| cristi202 explică:

Ce au gay-ii cu asta?

| RAY a răspuns:

Cristi daca ar oferi ala 100 de euro poate sa-r baga vreuna asa ca ele sa ofere nici vorba, femeile nu ofera nimic ele vor mereu ceva, se folosesc de tine pana dau de altul si tot asa, ca albina din floare in floare pana raman fara polen

| cristi202 explică (pentru RAY):

Corect, barbatul da, femeia primeste, asa a fost si asa va fi mereu. Insa nu toate umbla din floare in floare, mai sunt si femei serioase pe lumea asta.

| RAY a răspuns (pentru cristi202):

Desigur ca da, in alte tarii mai bine spus

| SilentRain a răspuns:

LooooooooooooooooooooooL
laughing)
Mi-a venit o gluma cu un "olandez " in cap, dar mai bine tac ca nu tine "olandezul" la gluma

| Lioana a răspuns:

Doamnele si domnisoarele nu platesc niciodata barbatii ca sa iasa cu ele.

| cristi202 explică (pentru Lioana):

Tu vorbesti cit se poate de serios aici, si e vina mea, am uitat sa specific ca trebuie tinut seama de categoria unde e postata intrebarea - la Trivia/Amuzante. Ca mie mi se pare atit de deplasat acel anunt, incit nu pot sa il iau decat in gluma... Dar am vrut sa vad si parerea unei doamne/domnisoare despre acel anunt, desigur, nu luat in serios, asa ceva nu poti lua in serios.

| Lioana a răspuns (pentru cristi202):

Poate chiar e o gluma.
Oricum cred ca tipul a primit multe comentarii contra daca si-a dezactivat anuntul la 1 zi de la postare.

| cristi202 explică (pentru Lioana):

Uite ca la asta nu m-am gindit sa ii bag si eu un comentariu, trebuia bagat ceva "dragut", sa realizeze ce ineptie a facut.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Lioana):

Logic ca e pus la misto

| T0T a răspuns (pentru Lioana):

Eh nu? De curând am văzut un clip unde în Tokyo e club cu bărbați unde vin femei să poarte discuții cu ei și plătesc, iar ei câștigă mii de yeni pe lună.

| T0T a răspuns (pentru Lioana):

De fapt și în România se poate

http://a1.ro/......47079.html

| Lioana a răspuns (pentru T0T):

Excepțiile confirma regula. Si apoi acel articol doar face reclama la firma de închirieri bărbați.

| T0T a răspuns (pentru Lioana):

Ai zis că nu plătesc niciodată. Asta nu ai spus-o la general. Singurul răspuns eronat e al tău.

| georgyanaaa a răspuns:

Uite acum daca sunt ltele dispobibile