| Cris29 a întrebat:

Doamnelor si domnisoarelor prin ce gesturi, cuvinte sau alte lucruri va cucereste un barbat mai ales la inceputul relatiei?

12 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sa fie glumet - de omul mut sa fugi toata viata ( femeie sau barbat )

| Cris29 explică (pentru negru30):

Tu esti femeie/barbat? Vad ca ai raspuns la ambele intrebari laughing

| allllexaaaa a răspuns (pentru Cris29):

Aaa nu em fost atenta. cris am crezut ca vine de la cristi.

| negru30 a răspuns (pentru Cris29):

M-ai prins o luna femeie si una barbat - dar te rog sa nu mai spui la nimeni

| Cris29 explică (pentru negru30):

Secretul e bine pastrat, stai linistit/a! laughing

| negru30 a răspuns (pentru Cris29):

Multumesc frumos - am toata increderea

| Crisu a răspuns:

Cunoasterea. Mie asta imi place, sinceritatea si vorbitul deschis. Nu ai cum sa cunosti o persoana total, sunt lucruri de aflat.

| nicol20 a răspuns:

Pe mine sotul meu m-a cucerit prin felul lui de a fi plus vorbe frumoase care si acum dupa mult timp ma alinta si sunt alintata si rasfata lui chiar daca momentan nu e langa mine ma simt foarte protejata inca un gest frumos e ca mi-a cumparat flori el nu cumparase la nici o femeie flori nici lui maicasa.Mult noroc si Bafta

| allllexaaaa a răspuns:

Pentru o fata e foarte important sa-i spui ce simti, ce iti place la ea.Incearca sa fi cat mai convingator, uneori sa-i mai dai mici atentii(un trandafir eventual). Arata-i ca dragostea pentru ea e sincera si ea se va simti bine, poate veti fi impreuna. Sper ca te-am ajutat. Spune-i cat mai repede ce simti pentru ea si ea va intelege crede-ma!

| Cris29 explică (pentru allllexaaaa):

Draga mea, sunt femeie si nu sunt interesata sa cuceresc o femeie; vroiam doar sa vad prin ce anume va cucereste un barbat!

| Bianca258 a răspuns:

Ii poti aduce flori, sa-i vorbeste sensibil, de frumusete... dar cel mai bun sfat cred eu ca este : Fii tu insati. Ea trebuie sa te placa asa cum este daca vrea daca nu mai sunt femei.Succes!

| Cris29 explică (pentru Bianca258):

laughing N-am nevoie de astfel de sfaturi pentru ca sunt femeie! Tu ar fi trebuit sa-mi spui cum te cucereste un barbat...