| AirănMeidăn a întrebat:

doar eu cred ca SatanGirl666 aia (acum o cheama emy666withlove sau ceva de genul) e Dante?

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Blasfemie la adresa familiei lu Satan.

39 răspunsuri:
| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

deci cum a fost sa flirtezi cu Dante atata timp?

| LePotato a răspuns (pentru Hitler666MD):

Ai un tab in rusa, hopaaaa

| RainmakerX a răspuns (pentru Unicornaş):

Eu eram rolling on the floor

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Dacă ți s-a părut ăsta flirt laughing N-am flirtrat și chiar dacă știam că e dante(deși cum am spus cam toți părem dante...) o duceam tot așa, for fun.

| Unicornaş a răspuns (pentru RainmakerX):

Ioi rolling on the floor)))) Prefate ca nu ai vazut nimic. laughing)) :* Ma simt asa naspa x.x

| nlko a răspuns:

Am si eu o mica nelamurire...
Cine e Dante?

| Unicornaş a răspuns (pentru nlko):

Un tip care cred ca a fost suspendat. Si de atunci numai chestii de genu vad, peste tot. Dante e un fel de vedeta acum laughing big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru Unicornaş):

smug

| Unicornaş a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu ma privi asa! :')