| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Dolan Duk, vrea sa gătească pentru toti userii de la T/A o rata la grătar, dar are nevoie de niște lemne pentru foc...
Știți de unde poate procura Uncle Dolan Duk, un copac pentru a-l face lemne pentru foc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prindeti-l pana nu fuge!
Ah, stai...are radacini.

10 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Din fata blocului. daca ai copaci batrani ca mine e perfect laughing.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Mai bine te gatim pe tine. In poza aia de profil arati apetisant.
Si se scrie "Donald Duck", nu Dolan Duk laughing

| Copac13 a răspuns:

Ce faci? laughing)

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iau autobuzu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Prindeti-l pana nu fuge!
Ah, stai...are radacini.

| CristinaSNC a răspuns:

Din padure, daca mai exista asa ceva in Romania.

| DarkRevenge a răspuns:

Amm poti sa le iei din fata blocului/casei. Sper ca esti gustos smug mie lasa-mi labele rolling on the floor)))))))))))

| DirviziuQ a răspuns:

Din cauciul masinilor.