| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Am nevoie de sfaturi despre cum pot găti o rață și de unde pot face rost de una!
Rețetele să conțină și garnitură de cartofi.

Unchiul Dolan Duk va cere ajutorul.

Răspuns Câştigător
| DirviziuQ a răspuns:

Sa-ti zic un secret? Eu sunt o rata, si tocmai ce am nascut 4 puisori frumosi, pe care sunt dispusa sa ti dau pe gratis. Ca sa stii, se stiu gati singure.
Atentie! Produsul nu se returneaza si nu ne asumam raspunderea pentru orice problema pe care o aveti dupa cumpararea acestui produs. Produsul nu are garantie.

5 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

De unde poți face rost de o rață? Hmmm, eu mă uit la una devil

| AntoniaOrman a răspuns:

Eu sunt vegetariana, nu constum asa ceva. laughing

| Adi1994Adi a răspuns:

Te duci si o cumperi, o parfumezi, daicu ruj, pudrezi, o imbraci frumos si gata*plus garnitura de cartofi. big grin

| Miliardar_NeaMarin_1954 a răspuns:

O furi de la vecinu

| cscd a răspuns:

Te uiti in oglinda si BAM ai gasit rata.