| Marian5672 a întrebat:

Doresc să iNtRu îN aPa mĂrIi, ca Andra Gogan, doar că pentru asta aș avea nevoie de colierul acela pe care îl poartă. Caut de 3 ore am nevoie de ajutor. E albastru, probabil de sticlă sau de acvamarin și are și detalii argintii. Șnurul e negru și arată ca un șiret.
Mulțumesc în avans! Dau fundă.

19 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Acu fredonez mizeria aia de melodie rolling on the floor)))))))

| Marian5672 explică (pentru Adry05):

Intră-n apa mării și nu te teme ai să-nveți să-noți printre sirene

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu recomand sa intri in apa marii, ca e cam rece.

| johnnny123 a răspuns:

Este un colier cu puteri supranaturale, sau de ce nu poti sa intri fara el in apa? Explica-ne si noua cum functioneaza acest mecanism fascinant care este creierul tau.

| Marian5672 explică (pentru johnnny123):

Daca intru fără el, apa mă respinge

| johnnny123 a răspuns (pentru Marian5672):

Ah, acum am inteles. Ai sapte ani.

| Marian5672 explică (pentru johnnny123):

Hai să nu exagerăm. 6

| al0o0o0 a răspuns:

Bazar

| IngerasulMicut a răspuns:

Auzi,
poate o să găsești un colier vrăjit într-o oală cu borș.

| Marian5672 explică (pentru IngerasulMicut):

Am căutat în cuibar la găini, da nu am gasit

| IngerasulMicut a răspuns (pentru Marian5672):

Caută și în apa de unde beau porcii.

| Marian5672 explică (pentru IngerasulMicut):

Am căutat și-n cană

| IngerasulMicut a răspuns (pentru Marian5672):

Atunci ciordește-le.

| IngerasulMicut a răspuns (pentru Marian5672):

Eu ii știu adresa de casă a Andrei Gogan, deci și furatul merge.

| Anonimata345 a răspuns:

Lessssiiinnnn,întrebarea trebuia pusă la Trivia/Amuzante

| Marian5672 explică (pentru Anonimata345):

Rog seriozitate, mă pun în cadă și încep a boci până apare colierul

| Marian5672 explică:

Amu serios, eu vreau colieru ăla și nu îl găsesc mă ajută cineva?