| RAY a întrebat:

Draga TPU, acest utilizator îmi apare cam des și o ignor dar degeaba, de ce, cu ce am greșit sa pățesc asta https://www.tpu.ro/utilizator/abaywf/raspunsuri/

20 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Lasa sa-ti apara, nu conteaza, ignora asta si gata, fa abstractie ca apare, n-ai ce face.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Esti la amuzante

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai asa e, n-are nici o treaba, iti vezi de treaba facand abstractie si aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai cu silentrain? laughing pai dacă o ignori cum te mai poate deranja? Sau are conturi multiplelaughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mie imi apare desi o ignor

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pai dacă e lucifer nu o poți ignora, ma tem ca soarta ți pecetluita, lilith nu te va ierta pentru ce ai făcuthappy

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde ce nu mai apare cand ignori pe cineva. Si daca platforma de forum permite tehnic sa nu apara doar anume chestii, celelalte apar, asta este.
Daca schimba userul normal ca nu mai conteaza ca da ignore.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Mann suntem la amuzante

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Da, vad, haha. Aaa, tu glumesti? Credeam ca treaba e reala si te amuza ca iti apar totusi raspunsurile alea.

| ElenaDragosteaTha a răspuns:

Vezi cum esti?
Dar stai linistit ca o sa dispara vesnic

| RAY explică (pentru ElenaDragosteaTha):

De ce?

| RAY explică (pentru ElenaDragosteaTha):

Si daca n-ai sa mai vi
Of viata mea
Eu pe cine-as mai iubi
Tu cu cine te-ai certa
Of viata mea
Zi de zi iubirea mea