| anonim_4396 a întrebat:

*e a 3-a oara cand pun intrebarea asta, sper sa mearga*
Cred ca o sa plec de la T...
.
Glumeam, ma mai suportati o vreme. Sange sau sos de rosii?

Răspuns Câştigător
| DonaldTrump a răspuns:

Supa de ciclu

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Vai,deci mi-ai amintit de o faza.
Cand eram in generala a trebuit sa joc intr-o piesa de teatru, pe o scena frumos amenajata, chestii chestii. Iar la un moment dat un personaj trebuia sa moara. Ucis. Si a murit.
Si toti parintii au crezut ca lichidul care se scurgea pe podea era suc de rosii DAR ERA DE FAPT SANGELE PISICII CARE STATIONA MEREU LA USA SCOLII SI NIMENI NU STIA ASTA IN AFARA DE MINE
Si a fost dragut ca toti s-au ridicat in picioare si au aplaudat.

| syd2 a răspuns (pentru Pricked):

Nu cred. O intrebare tu esti fiinta nocturna?

| Pricked a răspuns (pentru syd2):

*suntem nocturni
http://i.imgur.com/Y5tAc6B.gif

| DonaldTrump a răspuns (pentru syd2):

Nien, eu sunt nocturnul aici!

| Doub a răspuns:

Roşii.

| syd2 a răspuns:

Bai daca pui intrebare in care spui ca pleci de pe T/A iti dau ignore. Glumesc n-o sa-ti dau dar o sa devii penibil.

| Mieeez666 a răspuns (pentru syd2):

Daca plec nu va zic laughing

| syd2 a răspuns (pentru Mieeez666):

Atunci e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îngheţată din suc de rodie.

| SabinaQueen a răspuns:

Bulion