| KbR a întrebat:

ENIGME >>> FUNDA PENTRU CEA MAI BUNA!

Toti stim tot felul de enigme(un fel de ghicitori) ca de exemplu : http://www.TPU.ro/......-i-l-pune/

Funda pentru ce mai tare engima :D:D:D Hai sa va vad >:

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit întrebarea şi cred că sunt prost? DE CE?

Pentru că am cetit o întrebare proastă

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

Apache
| Apache a răspuns:

Uite cea mai tare enigma!
De ce se aduna toti obsedatii de bieber pe TPU si implicit pe t/a?

| Musique a răspuns:

Uite o enigmă pe care cu greu ai putea să o afli:
de ce se adună toate gunoaiele la T/A(nu este destul de poluat aici de la biberonişti, mai vin şi pitzi)?

| LOSTfan a răspuns:

Hmm... nu sunt prea buna la ghicitori si enigme dar imi amintesc una care mi-a dat dureri de cap si suna cam asa: ce-i numai al tau dar il folosesti cel mai putin dintre toti?

Cu stima,
LostFan.

| KbR explică:

Nu stiu laughing Ce nu ai inteles?

| Cereala a răspuns:

@Musique asta inseamna ca @Dash are mostenitori?(no offense Dash)

| AlxMro a răspuns:

Care a fost primul/a ou sau gaina?

| Musique a răspuns:

@CerealaVreaLovePeCineva,nu ma refeream in mod tragic la Dash, nu am nimic cu el oh go on