| ToxiKat a întrebat:

Intr-un bar din America un tip intra val-vartej strigand: "Apa, apa!".
Barmanul scoate un pistol, il armeaza si il indreapta spre tip.
Acesta ii multumeste si pleaca linistit. Ce problema avea tipul?

Răspuns Câştigător
| abis a răspuns:

Tipul sughita. De asta cerea apa. Barmanul l-a speriat si i-a trecut.

11 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Era consumator de heroina? big grin

nony
| nony a răspuns:

Cred ca Abis a dat raspunsul corect.Felicitari.ai din partea mea o fundita rolling on the floor

daniela
| daniela a răspuns:

Sigur sughita... atunci cand s-a speriat a scapat de sughit

| Silvia a răspuns:

Facea pe el si barmanul l-a ajutat sa faca mai repede?thinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Tipul sughita si barmanul l-a speriat sa nu mai sughite.

| JustMeFlory a răspuns:

Sughita!happyDe obicei cand sughiti bei apa(cum vroia si tipu')sau trebuie sa te sperii(asa cum l-a speriat barmanul cu pistolul)big grin

| dadaaaaa a răspuns:

Tipu sugitza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era nebun? ei? big grin hai zi nu ma face sa astept...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era nebun? ei? big grin hai zi nu ma face sa astept...

| ToxiKat explică:

Raspunsul il dau diseara...astept sa vad ce va debiteaza minteatongue... cel mai interesant raspuns primeste funditawinking :*

| ToxiKat explică:

Hai fie... dau fundita acum pentru ca am aflat raspunsul bun... urmatoarea intrebare de genul asta...maine dimineatawinking o zi buna!