| anonim_4396 a întrebat:

Era pe un ziar antic de pe vremea comunismului o maxima la vremea acea"Proletari din toate tarile'uniti-va". Eu zic altceva; Oameni buni din toate tarile, iubiti-va. Tilmpul trece, la naiba.

Răspuns Câştigător
| turist a răspuns:

Proletari au fost, sunt si vor fi, cu diferenta ca azi se numesc altfel! Problema e cu "oamenii buni", sunt din ce in ce mai putini...
Dar hai sa ne iubim! happy

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Frumoase vorbe. Eu prefer sa va salut astfel : Oameni buni, eu va iubesc!

| moonY a răspuns:

Dar folositi prezervativul!

| Dmonik a răspuns:

Urmeaza o intalnire TPU si n-am aflat? Facem o spirala, ceva? Unde ne iubim, in ce conditii si cine asigura ambianta? In fond, cine plateste cazarea? La cinci stele? Cu masa inclusa? Cat e sejurul? Pot sa folosesc zilele de concediu fara plata in acest sens? Cine garanteaza satisfactia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O. K., harciog, de azi te iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni era o gluma. sper ca si la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine, harciog. Dar de ce te-ai speriat asa? Preferi sa te urasc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai ceva care sperie de moarte Furni.Egoul.

| alexis36 a răspuns:

Universul a fost creat din iubire necondiţionată, ce mai vreţi altceva?