| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este ceva iesit din comun sa-i dau un prenume unui copac din gradina mea?

Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

Poti sa-i zici Florin Piersic. laughing Glumesc
Eu i-as spune Min (Este numele unui zeu care are legatura cu agricultura).
Sau Pici tongue (In engleza la piersica se zice peach si se pronunta pici).
Daca te intrebi de ce am raspuns dupa atat de mult timp este pentru ca am cautat nume.

14 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Eu îmi botez toate lucrurile pe care le am.
batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Rudolf sau
"Băi idiotule, nu mi te bloca, te iubesc"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierzi timpul degeaba. E treaba piticilor de gradina sa dea nume copacilor atunci cand le apar primele frunze si inca nu s-a pomenit vreodata ca un copac sa raspunda la un nume dat de oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am o gradina, insa in fata blocului in care locuiesc se afla o salcie pletoasa.Vecinul de la parter, aproape in fiecare seara foloseste expresia:"Ba, Ioane, ma pis pe tine", iar, daca imediat m.as uita pe fereastra, l.as vede pe vecinul meu sprijinit de salcie si urinand.Cred ca asa a botezat.o, Ion.Asadar,nimic iesit din comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești adoptat, copile.

| JetBlueJet a răspuns:

Neh tongue
Acum 1 sau 2 ani mi-am numit copacul preferat "Copaco".
Este copacul de la bunica in care ma urcam mereu cu niste prieteni de 9-10 ani si ne construiam casute.
Frumoase vremuri. crying

| JetBlueJet a răspuns:

Ce nume vrei sa-i pui copacului?

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Aww merci de funda
Ai ales vreun nume?

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Poti sa-i zici Florin Piersic. laughing Glumesc
Eu i-as spune Min (Este numele unui zeu care are legatura cu agricultura).
Sau Pici tongue (In engleza la piersica se zice peach si se pronunta pici).
Daca te intrebi de ce am raspuns dupa atat de mult timp este pentru ca am cautat nume.

| Krixxus a răspuns:

Nu cred

Răspuns utilizator avertizat