| irene_4863 a întrebat:

Cum pot sa confetionez din lemn o colivie pe care sa o pun intr-un copac in gradina?

3 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Pai:ca si casa normala(il rogi pe tata sa ti-o faca)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu niste cuie! ce intrebare...
ce e asa de greu? iei niste lemn il tai si asamblezi bucatile sau vezi si tu. daca nu te pricepi pur si simplu intreaba un cunoscut.cineva trebuie sa stie

| djand a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sau pentru cine vrei... daca vrei sa o ai pentru vrabiute porumbei sau alceva e cam nasol pentru ca o sa ciupeasca lemnu pana ti-l face praf si daca vrei sa construiesti ia lungimile astea: L-40cm H50cm l-20